У Ковельському районі браконьєри завдали збитків державі майже на мільйон гривень

27.04.2023 о 11:42 · 1 хв читання

Екологи спільно з працівниками прикордонного оперативно-розшуковуго відділу провели у Ковельському районі заходи, спрямовані на запобігання та виявлення адміністративних правопорушень під час нерестового періоду.

Про це сьогодні повідомляє Державна екологічна інспекція у Волинській області.

21 квітня близько 21:00 на озері Велике Оріхове, яке розташоване на території гідрологічного заказника місцевого значення «Оріхівський», рейдова бригада виявили факт незаконного вилову біоресурсів.

Оскільки дані дії мали ознаки вчинення злочину, відповідальність за який передбачена ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України, на місце події викликали слідчо-оперативну групу.

Слідчі поліції за участю інспектора з охорони навколишнього природного середовища провели огляд місця злочину під час якого виявили та вилучили:

  • 60 екземплярів ротаня;
  • 19 екземплярів окуня;
  • 19 екземплярів йоржа;
  • 82 екземпляри плітки

Також вилучили три риболовецькі сітки.

Розмір заподіяної шкоди державі становить 914 685 тисяч гривень.

Важливо! На водоймах Волині триває нерестових період. Від того наскільки успішно та вдало він пройде – залежать майбутні запаси водних біоресурсів

– зазначають екологи

Фото Державної екологічної інспекції у Волинській області

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. Сашку сорокового з волі любітовської і його дружка бодьку любітовського візьміть за сраки,ті без браконьєрства не можуть

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X