У заказнику в останній день нересту виявили браконьєра

10.06.2021 17:43

Спеціалісти екологічної інспеції сьогодні, 10 червня, в останній день нерестового періоду, виявили правопорушника у Ковельському районі.

Про це інформує пресслужба Держекоінспекції у Волинській області, – пише «Волинь UA».

Чоловік здійснював вилов водних біоресурсів на озері Мале Оріхове, яке входить до складу гідрологічного заказника місцевого значення «Оріхівський».

Йому нарахували 1056 гривень шкоди внаслідок грубого порушення правил рибальства.

Адміністративну справу про порушення передадуть до суду.

До речі, 7 червня 2021 р. державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля здійснили рибоохоронний рейд на водойми Самарівської громади Ковельсьвого району (Залухівський гідрологічний заказник).

Як інформує Рибоохоронний патруль Волині, на озері Волянське, поблизу села Хабарище викрито грубе порушення Правил рибальства. Житель села Самари з дерев’яного човна за допомогою сітного знаряддя лову здійснював вилов водних біоресурсів. Завдяки оперативним діям працівників рибоохорони порушник не встиг завдати шкоди.

На викриту особу складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлено до суду для притягнення порушника до відповідальності. Заборонене знаряддя вилучено.

Того ж дня в ході рибоохоронної роботи на озері Волянське виявлено безгосподарське майно. З водойми вилучено 12 одиниць сітних знарядь лову. Складено відповідний безгосподарський акт.

Фото: «Волинь UA»

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *