У Ковельському районі викрили браконьєрів-рибалок

14.05.2021 о 16:40 · 2 хв читання

На території Самарівської територіальної громади Ковельського району поліцейські офіцери громад спільно з рибоохоронним патрулем та екологічною інспекцією викрили браконьєрів-рибалок.

З метою запобігання порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів поліцейськими офіцерами Самарівської та Забродівської громад, спільно з рибоохоронним патрулем та працівниками екологічної інспекції було проведено відпрацювання водойм «Засвяття» та «Озірця» гідрологічного заказника «Залухівський», – повідомляється у Фейсбуці на сторінці Поліцейські офіцери громади у Волинській області.

Поблизу села Залухів та Хабарище Самарівської територіальної громади було встановлено осіб, які незаконним способом здійснювали вилов риби. А саме рибалки спіймали 15 шт. – червоного карася, 23 рибини – звичайного карася, 22 шт. – лящів та 18 – линків.

Таким чином інспектори рибоохоронного патруля, відповідно до наданих їм повноважень, притягнули чоловіків до адміністративної відповідальності, а саме за ч. 3 ст. 85 КУпАП (Порушення правил використання об’єктів тваринного світу). Незаконне знаряддя лову знищене, про що складений відповідний акт.

Спільні відпрацювання поліцейських офіцерів громад, рибоохоронного патруля та працівників екологічної інспекції проводитимуться і надалі.

Фото: Поліцейський офіцер громади

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X