Епідеміологи рекомендують владі заборонити купання на міському пляжі у Ковелі

02.07.2022 о 21:57 · 2 хв читання

З метою здійснення моніторингу якості води водоймищ у місцях масового відпочинку на водних об’єктах лабораторними підрозділами Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України у травні-червні досліджено понад 70 проб води річок, озер за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками.

Досліджена вода водойм у 35 місцях масового відпочинку населення, в тому числі 10 пляжів загального користування, міських, – повідомляє вищевказаний Центр.

Не відповідали нормативам за мікробіологічними показниками 13 проб, в яких число лактозопозитивних кишкових паличок (ЛКП) перевищує нормативне значення 5000 в 1 дм3 води (для води поверхневих водойм, віднесених до другої категорії водокористування).

На сьогодні небезпечною в епідеміологічному відношенні залишається вода озер Луки (с. Дубечне), Глухи (с. Глухи), Домашнє (с. Кримне) Дубечненської територіальної громади, озеро Пісочне (пляжі баз відпочинку «Стожари» Старовижівської ТГ та ГО «Пісочне» Дубівської ТГ) Ковельського району, річок Сапалаївка, Стир (місця масового відпочинку м. Луцьк), р. Турія (міський пляж м. Ковель).

За результатами невідповідних проб води відкритих водойм, керуючись Законами України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» органам місцевого самоврядування, власникам місць масового відпочинку надані рекомендації щодо своєчасного інформування населення з даних питань, виставлення попереджувальних знаків про заборону купання у водоймах.

На підставі вищезазначеного, фахівці Центру не рекомендують купатися у згаданих водоймах.

Моніторингові дослідження безпечності та якості води відкритих водойм у місцях масового відпочинку населення області тривають.

Відповідної офіційної інформації на сайті Ковельської міської ради наразі немає.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (14)
 1. На сьогодні епідемологи забороняють пити горілку в будь якій кількості ! Вона шкодить нашому суспільству !

  1. Напевно, про водосховище! Там Жесть яка брудна вода! І кругом будинки з нечистотами!

   1. Так я про водосховище…. Але і в центрі замулена так,що скоро буде струмок… Смердітиме на весь центр.

    1. Ну не праві ви! На лягушатнику чиста! На стадіоні взагалі НІКОЛИ так не було, а завжди був струмочок!!! Напевно, не місцевий, або замолодий, синку))

  1. Нехай “анонім”… Чи аноніст… Який скоріше Чайкин брат, чи кум, чи жінка, а може зам його.. Колючим дротом обведе річку…

   1. Придурку? Ти до мене? Моє дитинство з 1995 року ходила на річку купатися на лягушку, на дамбу, 750; кожен рік була якась зараза в тій річці)) хто був мером і в депутатах терся не цікавлюсь🤣🤣🤣
    Як тобі треба, то і загороди, клоун!

 2. Ліквідуйте стоки гівна в річку з котеджів “крутих”. Річка самоочиститься, мікроби виздихають. Але потрібна “політична воля”Яковлєва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X