Етнофестиваль на Ковельщині здобув призове місце обласного конкурсу

10.06.2020 о 12:48 · 2 хв читання

Визначились переможці Одинадцятої обласної рейтингової акції «Музейна подія року на Волині – 2019».

Управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації та Волинський краєзнавчий музей провели Одинадцяту обласну рейтингову акцію «Музейна подія року на Волині – 2019», повідомляє Ковельська райдержадміністрація.

Акція «Музейна подія року» започаткована у 2009 році і є щорічним конкурсом, у рамках якого відзначаються найважливіші, найбільш показові та резонансні явища у музейній галузі на Волині, що найбільше вплинули на загальне сприйняття музеїв у суспільстві.

Головним критерієм для визначення переможця акції є суспільна значущість музейної події, позитивний резонанс у масштабах Волині і всієї України. Додатковий критерій – високий фаховий рівень виконання.

Цього разу на суд експертів подано 14 різних за характером та масштабами подій, які відбулися впродовж 2019 року. У голосуванні взяли участь 23 експерти. Це – представники засобів масової інформації, музейної сфери, влади, громадськості.

За результатами рейтингового голосування третє місце отримав етнофестиваль «На гостини до Лесі»: спільний науково-мистецький, просвітницький проєкт Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки, Музею «Лісової пісні» в урочищі Нечимне та Колодяжненської об’єднаної територіальної громади. Авторка: Ольга Бойко, завідувачка Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки, філіалу Волинського краєзнавчого музею.

Переможцем Одинадцятої обласної рейтингової акції «Музейна подія року на Волині – 2019» став проєкт «Фото дня – історія Любомльщини в одному кадрі» Любомльського краєзнавчого музею. Друге місце у рейтингу музейних подій Волині зайняло видання дослідження «Спецпідрозділ «Світязь» в Антитерористичній операції на Донбасі (2014–2018 рр.).

Переможці акції будуть нагороджені дипломами 1, 2 та 3 ступенів з врученням грошових винагород.

Усі учасники акції отримають відповідний сертифікат Одинадцятої обласної рейтингової акції «Музейна подія року на Волині – 2019».

Фото: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X