Головнокомандувач Збройних Сил України нагородив захисника, який призивався з Ковеля

20.04.2024 о 13:30 · 2 хв читання

Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський нагородив захисника із Донеччини, який призивався з Ковеля, відзнакою Міністерства Оборони України – медаллю «Хрест Пошани».

Про це сьогодні повідомив Волинський обласний ТЦК та СП.

Молодший сержант Козлов Федір Володимирович мужньо виконує поставлені завдання з відсічі та стримування збройної агресії російської федерації у складі 225-го окремого штурмового батальйону. Він добре знає за що воює, адже народився захисник на Донеччині, а до війська призивався вже з Ковеля.

Навесні цього року він брав участь у здійсненні оборони з метою збереження позицій у зоні відповідальності свого підрозділу у Донецькій області.

Перебуваючи на передових позиціях, під час активних штурмових дій ворога, молодший сержант Федір Козлов вдало та вправно вів вогонь зі штатної зброї та підствольного гранатомета. Це дозволило зупинити прорив ворожої піхоти по флангу і ворогові було завдано значних втрат, що суттєво деморалізувало противника. Завдяки мужності та самовідданості Федора та його побратимів, вдалося відбити натиск ворожих штурмових груп і підрозділ успішно виконав поставлене бойове завдання у повному обсязі.

Головнокомандувач ЗС України вручив військовослужбовцю окремого штурмового батальйону молодшому сержантові Федору Козлову відзнаку Міністерства оборони України – медаль «Хрест Пошани».

Фото Волинського обласного ТЦК та СП

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X