Головний сержант з ковельського батальйону двічі добровільно переводився на пекельно гарячі напрямки

15.09.2023 о 12:31 · 2 хв читання
Фото: 100 обр ТрО

Пан Валентин має позивний «Купол» – у 1984-1986 роках проходив строкову службу в підрозділі гірсько-штурмового спецназу повітрянодесантних військ.

Згодом чоловік понад 20 років служив у правоохоронних органах. Вийшов на пенсію маючи спеціальне звання підполковника, – повідомляє 100-та Окрема бригада територіальної оборони.

25 лютого 2022 року «Купол» добровольцем став до лав Ковельського батальйону Волинської бригади тероборони. А за рік, наприкінці лютого 2023-го, дізнавшись що першим на схід України – під Бахмут – висувається Луцький батальйон, чоловік подав рапорт на переведення в цей бат.

Понад 100 днів пан Валентин та його побратими гідно виконували бойові завдання на пекельно гарячому напрямку. У підсумку не тільки не втратили жодної позиції, а й суттєво просунулися вперед.

Коли ж луцьких тероборонівців уже відвели з-під Бахмуту, «Купол» виявив бажання повернутися в рідний Ковельський батальйон, який веде запеклі бої на Лиманському напрямку.

Боєць має військове звання головного сержанта і стверджує що його – підполковника за спецзванням – це аніскільки не бентежить.

Головне – аби кожен з нас добросовісно та ефективно виконував завдання, які перед ним стоять. Я постійно аналізую ситуацію і відчуваю, що на фронті відбуваються позитивні зміни. Зброї стає більше. Вона стає сучаснішою. Нам є чим воювати – а воювати за рідну землю українці вміють. Тож тільки вперед! Тільки Україна! І тільки Перемога!

– впевнено каже «Купол»

Фото 100-ої Окремої бригади територіальної оборони

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. Хай Господь дає сили і наснаги,а анголи охоронці охороняють вдень і вночі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X