Громада на Ковельщині подасть проєкт на міні-грант

29.09.2020 19:41
Фото ілюстративне

Люблинецька ОТГ стала однією із восьми громад, яку відібрали для участі в проєкті «Участь в дії: практики взаємодії влади та громади», що реалізується громадською організацією «Розвиток Волині» та фінансується в рамках Фонду підзвітності Міністерства закордонних справ Нідерландів.

Завдяки участі в даному проєкті були проведені тренінги для посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів селищної ради, громадських активістів та учнів 8-11 класів, – повідомляє Люблинецька об’єднана територіальна громада.

Місцева громадська організація «Теріус» отримала можливість розробити та подати проектну заявку на конкурс міні-грантів, спрямованих на реалізацію суспільно-корисних ініціатив в громаді. Проєкт «Жити активно – це здорово та стильно» отримав підтримку.

Отож, завдяки цьому проєкту в смт Люблинець з’явиться майданчик з вуличними тренажерами, турніками. Це буде не просто спортивний майданчик, а відкрита зона для проведення дозвілля мешканцями селища. Будуть встановлені лавки, урни, туалет загального користування. З метою попередження правопорушень та забезпечення цілісності створеного майданчика, буде встановлено камеру відеоспостереження та ліхтар.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.