Громада на Ковельщині подасть проєкт на міні-грант

Фото ілюстративне

Люблинецька ОТГ стала однією із восьми громад, яку відібрали для участі в проєкті «Участь в дії: практики взаємодії влади та громади», що реалізується громадською організацією «Розвиток Волині» та фінансується в рамках Фонду підзвітності Міністерства закордонних справ Нідерландів.

Завдяки участі в даному проєкті були проведені тренінги для посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів селищної ради, громадських активістів та учнів 8-11 класів, – повідомляє Люблинецька об’єднана територіальна громада.

Місцева громадська організація «Теріус» отримала можливість розробити та подати проектну заявку на конкурс міні-грантів, спрямованих на реалізацію суспільно-корисних ініціатив в громаді. Проєкт «Жити активно – це здорово та стильно» отримав підтримку.

Отож, завдяки цьому проєкту в смт Люблинець з’явиться майданчик з вуличними тренажерами, турніками. Це буде не просто спортивний майданчик, а відкрита зона для проведення дозвілля мешканцями селища. Будуть встановлені лавки, урни, туалет загального користування. З метою попередження правопорушень та забезпечення цілісності створеного майданчика, буде встановлено камеру відеоспостереження та ліхтар.


Вам може бути цікаво

На Ковельщині почали будувати стадіон

На Ковельщині відкрили поліцейську станцію

На ремонт школи виділяють додатково понад 600 тис. грн.

На Ковельщині завершили капітальний ремонт фасаду школи

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.