На Ковельщині офіцерам трьох громад надали спецавтомобілі

11.06.2020 о 19:10 · 2 хв читання

Урочисте вручення відбулося у Луцьку, на території Київського майдану сьогодні, 11 червня.

Участь у заході взяли Голова Національної поліції України Ігор Клименко та заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич, начальник ГУНП у Волинській області Юрій Крошко, голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко, голова Волинської обласної ради Ірина Вахович, повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.

Ігор Клименко зазначив, що нині проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізується по всій Україні. У Волинській області в 25 об’єднаних громадах уже працюють 30 поліцейських.

Поліцейський офіцер громади – це такий універсальний поліцейський, який має служити на території громади та жити там. Його мають знати всі жителі населених пунктів, які в цю громаду входять, а він повинен знати усі проблеми, якими переймаються люди

– зазначив він

Глава Національної поліції також додав, що автомобілі, які з державного бюджету закупили цьогоріч, мають високу прохідність, тому і в сніг, і в дощ офіцер зможе прибути на виклик та на допомогу. Також наголосив, що завдяки цьому проєкту вдасться ще краще боротись зі злочинністю на місцях та зробити так, аби безпечно почувався кожен громадянин, навіть у найвіддаленіших куточках області.

Варто зазначити, що в кросоверах, які отримали поліціянти, є все необхідне технічне обладнання, сейф, термопринтер для винесення постанов про адмінправопорушення, а також інструменти, які потрібні не тільки для несення служби, а й для допомоги людям.

Сертифікати на транспортні засоби вручили головам ОТГ, а поліцейським офіцерам громади передали ключі.

У Ковельському районі транспортні засоби отримали поліцейські офіцери Люблинецької селищної, Поворської та Велицької сільських об’єднаних територіальних громад.

Фото: Сектор комунікації поліції Волинської області

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X