Богдан Петро Володимирович

Народився 12 липня 1991 року в с.Городилець Турійського району. Після закінчення Ружинської неповної середньої школи навчався у Здолбунівському професійному ліцеї залізничного транспорту, де отримав спеціальність – черговий по залізничній станції.

У 2010 році був призваний на строкову військову службу, яку проходив у Президентському полку. Тут освоїв військову професію – гранатометника.

Працював регулювальником руху вагонів станції Ковель.

У 2014 р. мобілізований до Збройних Сил України. Воював у складі 51-ї окремої механізованої бригади під містом Волноваха Донецької області.

Після демобілізації повернувся на своє місце роботи, де трудився по 2018 рік. Потім влаштувався далекобійником у фірмі транспортних перевезень. Виховував донечку і сина.

У березні 2022 року отримав повістку і пішов боронити Україну від російських окупантів. Гранатометник 14-ї окремої механізованої бригади Петро Богдан брав участь у бойових діях у гарячих точках на сході України.

Загинув 6 липня 2022 року біля села Берестове Бахмутського району Донецької області.

Похований у селі Городилець.

Відповідно до наказу Головнокомандувача Збройних Сил України від 12 липня 2022 року №890 посмертно нагороджений почесним нагрудним знаком “За взірцевість у військовій службі”.

За мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові Богдану Петру Володимировичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста Ковеля» (посмертно) (рішення Ковельської міської ради від 28 липня 2022 року №24/38).

Поділитися:
Ковель Меморіал Слави
X
X