Ковельська громада попрощалась із Героєм Петром Богданом

11.07.2022 08:36

Війна вкотре нагадує про себе, забираючи найкращих. Учора у Ковельській громаді провели в останню путь воїна Петра Богдана, який загинув 6 липня біля села Берестове Бахмутського району Донецької області.

Віддати шану Герою прийшли сотні людей. Живим коридором зустріли його біля рідної домівки у Ружині, де він мешкав зі своєю сім’єю. Квітами встелили йому шлях у Городильці, де він народився і виріс, – повідомляє Ковельська міська рада.

Від батьківської хати траурна процесія пройшла до Свято-Преображенського храму, де плакали навіть дзвони, відбиваючи сумну мелодію.

Важко усвідомлювати, коли з життя ідуть такі молоді люди. Дивимось на фото і бачимо красивого, статного, усміхненого чоловіка. Він проходив службу у Президентській бригаді, куди завжди беруть найкращих. Війна його покликала ще у 2014 році, але він пережив пекло під Волновахою і повернувся додому. Свого часу працював на залізниці, згодом займався автомобільними перевезеннями – був далекобійником. Петру через два дні мало б виповнитись 31, але назавжди він залишиться тридцятирічним. Захищай нас, воїне, з небес. Слава Герою!

– сказав у своїй промові міський голова Ігор Чайка

Скільки теплих спогадів можна почути про Петра. Світлий, добрий, хороший, життєрадісний, мудрий, розсудливий, патріот України – так про нього відгукуються його вчителі, односельчани, друзі, колеги.

Щиро співчуваємо родині. У Петра залишились батьки, дружина, донечка і син.

Героя Петра Богдана поховали на кладовищі села Городилець біля могили його дідуся.

Вічна пам’ять! Спочивай з миром.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.