Герої не вмирають: у Ковелі попрощались з Мирославом Поліщуком

23.06.2022 о 16:36 · 2 хв читання

Сьогодні, 23 червня, Ковельська громада проводжала в останню земну путь ще одного нашого Героя Мирослава Поліщука. Його життя обірвалось у 32.

Такі люди дарують нам новий світанок, тримають над нами небо. Молоді, але настільки величні, – повідомляє Ковельська міська рада.

Мирослав був учасником Антитерористичної операції. Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, добровольцем пішов на фронт.

Серце Мирослава належало Україні. Саме тому він був на передовій, саме тому боронив свободу і незалежність землі, на якій народився. Низький уклін і щирі співчуття родині. Я певний, що його маленькі синочки знають, що їхній тато — Герой, і вони наслідують його найкращі риси. Наш обов’язок збудувати країну такою, якою її мріяв бачити Мирослав і тисячі тих воїнів, завдяки яким ми маємо можливість стояти тут

– сказав міський голова Ігор Чайка, звертаючись до громади

Інколи нам здається, що ця війна далеко. А в такі хвилини, як сьогодні, розумієш, вона зовсім поруч. Вона продовжує забирати життя найкращих, руйнувати родини, людські долі і мрії.

Мирослав Поліщук закінчив школу №8, працював у локомотивному депо. Спробував він і важкого заробітчанського хліба у сусідній Польщі. Він хотів жити у мирній Україні зі своєю чудовою родиною.

Як несправедливо. Без татка залишилось двоє хлопчиків, без чоловіка – дружина. Мирослав буде жити вічно у наших спогадах, усмішках своїх маленьких синочків.

Герої не вмирають!

Фото Ковельської міської ради

Ковель Меморіал Слави
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X