У Ковелі провели в останню путь захисника України Василя Арсеніка

27.07.2022 о 17:07 · 2 хв читання

Сьогодні, 27 липня, у Ковелі віддали шану загиблому Героєві Василю Арсеніку.

Він закінчив школу №11, згодом навчався в училищі. Про таких кажуть: майстер на всі руки. Василь встиг скоштувати заробітчанського хліба, – повідомляє Ковельська міська рада.

У перший день після віроломної навали путінської орди повернувся в Україну та пішов у військкомат. 22 квітня ковельчанин поїхав уже на передову.

Ми запам’ятаємо його порядною, чуйною і дуже доброю людиною. Про цю доброту може сказати кожен, хто його знав. Ми маємо виправдати сподівання Василя, який поклав своє життя заради того, щоб ми могли стояти на цій площі

– сказав міський голова Ігор Чайка під час громадянської панахиди на площі Героїв Майдану

Василь був турботливим сином, чоловіком, батьком. Напередодні загибелі, 22 липня, у них з дружиною була річниця шлюбу. Він з фронту подбав про букет для неї. Це був останній його дарунок. 23 липня Василя Арсеніка не стало. Героєві було 43. У нього залишились батьки, дружина, дві доньки.

Прикро і боляче, що такі сильні, мужні, патріотичні чоловіки гинуть. Адже вони могли б ще багато зробити для своїх родин, нашого міста та України.

Василь Арсенік стояв до останнього подиху за свою рідну землю, за суверенітет держави, за рідних і близьких, за усіх нас, а тепер янголом- охоронцем оберігатиме з небес!

Світлий спомин про нашого земляка, захисника України назавжди залишиться в серцях та спогадах його рідних, земляків, бойових побратимів. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій.

Герої не вмирають!

Слава Україні!

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Горить свіча і памяті сльозаДодолу з неї краплями стікає Земля рида, плачуть небеса,,,Героїв Україна памятає.

  2. Вічна память герою.
    Царство небесне.
    Щирі співчуття рідним і близьким .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X