Ковель провів в останню путь захисника України Юрія Кравчика

15.06.2022 17:45

Від гірких сліз мами, усіх рідних розривалось серце кожного, хто прийшов сьогодні, 15 червня, у Ковелі на площу Героїв Майдану, щоб провести в останню путь захисника України Юрія Кравчика.

Він загинув 12 червня біля населеного пункту Відродження Донецької області, – повідомляє Ковельська міська рада.

Близькі та знайомі Юрія згадують його лише добрими словами: прекрасний син, батько, дідусь, друг, світла, хороша людина. Він – справжній патріот своєї держави.

Юрій Кравчик, як і більшість хлопців, яких ми тут вшановуємо, добровільно пішов на фронт. Він не міг залишатися осторонь, адже розумів: якщо сидіти, склавши руки, то ворог прийде сюди. 112 днів триває війна. Щодня ми з глибокою тривогою слухаємо звістки про те, як російські агресори руйнують наші лікарні, школи, дитсадки, житлові квартали. Все це ми відбудуємо, але не загояться душевні рани, бо ми так багато втрачаємо наших воїнів

– звертаючись до присутніх, сказав міський голова Ігор Чайка

Юрію Кравчику було 52 роки. У нього залишились мама, донька, син, онук.

Поховали Героя у рідному селі Стеблі Ковельського району на місцевому кладовищі поряд із батьком.

Вічна пам‘ять! Низький уклін та співчуття близьким і рідним.

Нагадаємо, 3 березня ковельчани попрощалися зі своїм земляком, старшим лейтенантом Андрієм Решетіловим, 6 березня – Єгором Лобановим, 16 березня, – Сергієм Смітюхом, 17 березня – Олексієм Дейнекою, 4 квітня – Олександром Дмитруком, 20 травня – Дмитром Ягодою, 27 травня – Валерієм Гонтою та Юрієм Ковальчуком.

Слава Україні! Героям Слава!

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *