Ковельчани віддали останню шану мужньому захиснику України Єгору Лобанову

06.03.2022 о 15:36 · 2 хв читання

Сьогодні, 6 березня, ковельчани прийшли на площу Героїв Майдану, щоб попрощатись з мужнім захисником України, своїм земляком Єгором Лобановим.

Його молоде життя обірвалось 28 лютого біля міста Токмак, Запорізької області. Своїм героїчним вчинком він врятував вісім життів, – повідомляє Ковельська міська рада.

Єгор навчався у восьмій школі. Далі здобував професію військового у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, згодом — в Одеській військовій академії, які закінчив з відзнакою. Він звик бути кращим у всьому.

Один син у батьків… Він тільки-но розпочав самостійне доросле життя. Але клята війна перекреслила всі його життєві плани. У важку для України хвилину він, не вагаючись, став на захист рідної землі. Поклав своє життя за нашу свободу і незалежність.

Міський голова Ігор Чайка подякував батькам за сина.

Спасибі Єгору і всім нашим Героям. Запевняємо: ми продовжимо боротьбу – і обов’язково переможемо! Бо ми — на своїй землі. За нами — правда і увесь цивілізований світ. Бо завжди за нічною темрявою настає світанок

– сказав Ігор Чайка

Його класний керівник Тетяна Панова пригадує, що Єгор був надзвичайно ерудованим, талановитим, вільно володів англійською мовою. Після навчання у ВУЗі стажувався у різних країнах світу.

Багато теплих слів про Єгора сказала його подруга Ольга Казімирова.

Він мав друзів по всій планеті. Був світлою та позитивною людиною, з гарним почуттям гумору. Водночас хоробрим, скромним, стриманим та мудрим

– мовила вона

Йому було лише 24…

Вічна пам’ять Герою! Вічна шана кожному, хто загинув за нашу рідну країну!

Слава Україні!

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X