Решетілов Андрій Вадимович

Народився 1 листопада 1995 року в м.Ковелі. Навчався в ЗОШ №7.

У 2016 році вступив до Львівського державного університету внутрішніх справ. Здобуваючи фах юриста на денній формі навчання, паралельно працював рятувальником відділу експлуатації басейнів й атракціонів м.Львова, потім — юристом, інженером з охорони праці ВКПД “Агропромтехцентр”.

У червні 2018 року молодший лейтенант Андрій Решетілов призваний на строкову військову службу у Збройні сили України. Служив у військовій частині А2192. У 2020 році отримав звання старшого лейтенанта.

Офіцер ЗСУ загинув у п’ятий день повномасштабного вторгнення росії в Україну — 28 лютого 2022 року біля смт Городок, що на Житомирщині. Андрієві було лише 26. У нього залишилися донечка.

Андрія всі пам’ятають як дуже веселу, життєрадісну і надзвичайно добру людину, мужнього захисника України.

Указом Президента України від 7 травня 2022 року №320/2022 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі старшого лейтенанта Решетілова Андрія Вадимовича нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

Похований на Алеї Героїв Ковельського міського кладовища.

За мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові Решетілову Андрію Вадимовичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста Ковеля» (посмертно) (рішення Ковельської міської ради від 28 липня 2022 року №24/38).

Поділитися:
Ковель Меморіал Слави
X
X