Ковельчани попрощалися із Героєм, який загинув у війні з російськими окупантами

03.03.2022 о 15:04 · 2 хв читання

Сьогодні, 3 березня, ковельчани попрощалися зі своїм земляком, старшим лейтенантом Андрієм Решетіловим. Він загинув біля селища Городок, що на Житомирщині.

Чорні стрічки на наших синьо-жовтих прапорах, Державний Гімн. Сліз не стримує ніхто, – повідомляє Ковельська міська рада.

Андрієві було лише 26. На Житомирщині у нього залишилися дружина та маленька, півторарічна донечка, у Ковелі – батьки нашого Героя.

Міський голова Ігор Чайка у своїй промові сказав:

Сьогодні ворог нищить і шматує нашу країну. Залишає на її тілі глибокі рани, руйнує мирні українські міста. На це важко дивитися, у це страшно повірити. Ще страшніше, коли вбивають наших дітей тільки за те, що вони люблять свою землю і стали на її захист від людиноненависницької орди.

Священний обов’язок сина – захистити матір, воїна – захистити матір-Україну. І саме це зробив Андрій та сотні інших його побратимів. І тому на землі вони стають Героями та Ангелами на небі. Вклоняємось до землі батькам за такого сина

Андрія всі пам’ятають як дуже веселу, життєрадісну і надзвичайно добру людину.

Хочу тобі подякувати за те, що ти віддав життя за нас, за те, щоб ми тут жили. Ти був хорошим другом, ти був хорошим хрещеним батьком, ти був хорошим воїном. Дякую тобі за все

– сказав його друг Денис Михалевич

Фото Ковельської міської ради

Ковель Меморіал Слави
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X