Ягода Дмитро Вікторович

Народився 24 березня 1977 року у Ковелі. Виховувався у багатодітній родині.

Навчався у СШ №7. У 1994 році вступив до СПТУ-2 (м.Здолбунів Рівненської області), яке закінчив з відзнакою. Отримав спеціальність – помічник машиніста електровоза.

1995-1997 рр. – проходив службу в Національній гвардії України у батальйоні спеціального призначення «Біла пантера». Був заступником командира взводу, старшина гвардії, інструктор по спеціальній підготовці.

Працював в службах охорони у Ковелі та Києві.

У 2014 році брав участь у бойових діях в зоні АТО. Служив у добровольчому батальйоні на Донбасі.

З перших днів повномасштабної війни росії проти України – 27 лютого 2022 року за власним бажанням вступив до лав Збройних Сил України. Служив на посаді головного сержанта.

Загинув при виконанні бойового завдання 15 травня 2022 року біля с. Довгеньке Ізюмського району Харківської області.

У нього залишився син.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі старшину Ягоду Дмитра Вікторовича (посмертно) нагороджено медаллю “За військову службу Україні” (указ Президента України від 21 липня 2022 року № 523/2022) .

Похований на Алеї Героїв Ковельського міського кладовища.

За мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові Ягоді Дмитру Вікторовичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста Ковеля» (посмертно) (рішення Ковельської міської ради від 28 липня 2022 року №24/38).

Поділитися:
Ковель Меморіал Слави
X
X