Хто вирішує долю маршрутних автобусів, які перевозять волинян

02.07.2020 о 14:36 · 1 хв читання

Одна єдина людина, – кажуть деякі перевізники. І нарікають, що прийняття таких рішень – далеке від справедливості.

Про це повідомляє 12 Канал.

Сама чиновниця Волинської обласної державної адміністрації Наталія Остапкович відкидає усі обвинувачення і запевняє, що працює чесно. Але де взяла двоповерховий будинок на 140 квадратів під Луцьком – не пояснює.

Детальніше про історію – у черговій «Спецтемі».

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Ну от і толку що ви там напрягались щось робили рахувала квадрати в паркані, ціни на участки дивились, такий гарний репортаж змонтували, дрона запускали для відео зйомки, петиції понаписували керівники, працівники різних АТП….
    Результат? Де результата цього всього? Її звільнили? Вона отримала догану? Відкрили справу кримінальну? Нічого, взагалі нічого, і нічого не трапиться нічогісінько і нічого не зміниться, всі хабарники, всі крадуть, всі чиновники ставлять раком простих людей які працюють, трудяться, а їм ще більше палки в колеса пхають. Так ото до чого я…. яка суть, мета цих статтей, сюжетів? Що ви цим хочете показати? Чергову хабарницю, так вони у владних структурах всі такі, чи новий будинок? Чи цінову політику паркану озвучити? Поясніть суть для чого ви це робите – сюжети, статті, якщо в результаті ніхто не отримує ніякого покарання за свою діяльність чи бездіяльність…

    1. Перехожий. Ти не по адресу возмущаєся. Журналісти не правду зняли? То хіба вони виноваті? Що корупция цвіте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X