Хворий на коронавірус втік з ковельської лікарні

27.05.2021 13:56

Учень Луківського професійно-технічного училища №22 потрапив до інфекційного відділення Ковельської центральної районної лікарні з підтвердженим випадком захворювання на коронавірус.

Медики повідомили правоохоронців, що під вечір він самовільно залишив «інфекцію», де проходив стаціонарне лікування. За порушення карантинних норм Ковельським районним управлінням поліції проти нього було відкрито адміністративну справу.

На виклик до суду неповнолітній не з’явився. Однак його опікунка в судовому засіданні пояснила, що онук хворів на коронавірус без симптомів, проте «зв’язався із поганою компанією, послухав друзів та втік з лікарні». При цьому жінка зазначила, що він важко піддається вихованню та часто самовільно залишає місце проживання.

Суддя Ковельського міськрайонного суду В’ячеслав Лесик встановив, що хлопець не є суб’єктом даного адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 44-3 КУпАП, та постановив провадження в справі закрити у зв’язку з відсутністю в його діях складу правопорушення.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Медики повідомили правоохоронців, що під вечір він самовільно залишив «інфекцію», де проходив стаціонарне лікування. За порушення карантинних норм Ковельським районним управлінням поліції проти нього було відкрито адміністративну справу.

    Суддя Ковельського міськрайонного суду В’ячеслав Лесик встановив, що хлопець не є суб’єктом даного адміністративного правопорушення,

    то піздєц а не суддя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.