Керамічний завод заборгував перед громадою податки: що казав і обіцяв його власник

20.02.2022 12:41

Голова Ковельської районної державної адміністрації Ольга Черен взяла участь у пленарному засіданні позачергової сесії Дубечненської сільської ради.

В ході засідання сесії депутати обговорили ряд важливих питань задля розвитку громади, серед яких і питання, які потребують спільного вирішення з боку районної влади, – повідомляє Ковельська РДА.

Зокрема, одним з таких питань було погашення боргу ТОВ «Дубечненський керамічний завод» перед територіальною громадою, через несплату в повному обсязі у 2021 році податків та продовження догору оренди з даним товариством

На сесію був запрошений власник Дубечненського керамічного заводу Леонтій Іванішин, який зазначив, що борг по сплаті податків перед громадою утворився у зв’язку з тим, що на заводі обвалилась піч для випалювання цегли, яка потребувала довготривалого відновлення, через що і було призупинено виробництво, але вже дана проблема вирішена і на кінець 2021 року, залучивши кваліфікованих працівників, завод вийшов на ринок з високоякісним виробництвом цегли, яка має попит.

Взимку завод не працює, через низьку температуру так, як цей фактор є дуже важливим у виробництві якісної цегли, але вже скоро завод відновлює свою роботу і буде налагоджений повний цикл виробництва, і до червня 2022 року Леонтій Іванішин зобов’язався сплатити всі податки. На заводі працює понад 100 працівників, які в міжсезонні періоди всі на робочих місцях.

В свою чергу голова Ковельської райдержадміністрації Ольга Черен, звертаючись до власника Дубечненського керамічного заводу Леонтія Іванішина, закликала до взаєморозумініння та співпраці з територіальною громадою. Вона зазначила, що ситуація, яка склалася, потребує негайного вирішення у найкоротші терміни. Коли є таке виробництво на території громади, його потрібно зберегти, так, як це перш за все робочі місця і надходження податку в бюджет громади.

Депутати у довгій дискусії дали шанс керівнику заводу виправити дану ситуацію у зазначений термін та підтримали рішення про продовження договору оренди ще на один рік.

Після сесії очільниця РДА побувала на території ТОВ «Дубечненський керамічний завод», де оглянула звод, техніку, приміщення та устаткування цехів.

Фото Ковельської райдержадміністрації

Поділитися:

Коментарі

  1. Взяти в банку ссуду i розрахувптися з боргами…або ..вiдкрити гаманець..Досить дурити державу i людей..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.