Керівникам Ковельського району показали проблему підтоплення земель

25.05.2021 11:03

Учора, 24 травня, перший заступник голови Ковельської районної державної адміністрації Сергій Книш, а також заступник голови РДА Дмитро Красносельський, голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак та його заступник Андрій Броїло здійснили робочу поїздку у Забродівську сільську раду та на Щедрогірську насосну станцію.

Під час поїздки посадовці ознайомилися з проблемою, яка виникла у населених пунктах Самарівської та Забродівської сільських рад – це підтоплення частини земель, які обробляються одноосібниками, – повідомляє Ковельська РДА.

За словами голів громад, на сьогоднішній день підтоплено близько 400 га, що заважає провести сільськогосподарські роботи на даних полях.

Виконуючий обов’язки заступника начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області Михайло Тимощук повідомив посадовцям про причини підтоплень земель: фізичну зношеність агрегатів насосної станції, велику енергозатратність та замулення руслових каналів меліоративної сітки.

За результатами спільного обговорення прийняли рішення провести чергове засідання ТЕБ і НС та звернутися до голови Волинської облдержадміністрації Юрія Погуляйка з проханням виділити кошти з обласного фонду на усунення наслідків підтоплення.

Цього ж дня представники влади району оглянули хід будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Річиця Ковельського району. Даний проєкт реалізовується за кошти субвенції на розвиток сільської медицини та співфінансування з місцевого бюджету.

Фото: Ковельська райдержадміністрація

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.