Ковельщина поповнює армію дронів для Збройних Сил України

01.11.2022 о 14:29 · 2 хв читання

11 жовтня 2022 року, з ініціативи начальника Ковельської районної військової адміністрації Ольги Черен, голови районної ради В’ячеслава Шворака з метою наближення перемоги над російським агресором на Ковельщині було оголошено загальнорайонну акцію «Подаруй дрон для ЗСУ».

Почин активно підтримали трудові колективи, жителі територіальних громад району, підприємці, працівники установ бюджетної сфери, правоохоронці, військові, ветерани і навіть діти. За цей період до 4 раніше придбаних та переданих для ЗСУ квадрокоптерів додалось ще 8, – повідомляє сьогодні Ковельська РВА.

Зокрема, жителі Ратнівської територіальної громади зібрали кошти та подарували дрон для 100-ої окремої бригади територіальної оборони, Голобська та Турійська громади, колектив ДП «Ковельське лісове господарство» по одному дрону передали для 14-ої окремої механізованої бригади імені Князя Романа Великого.

Колективи Ковельської районної державної адміністрації, районної ради, міськрайонного суду та окружної прокуратури, об’єднавши зусилля, подарували таку потрібну «пташку» для 14-ої ОМБ.

За кошти, зібрані під час молитовного сніданку закуплено і передано дрон одному з військових підрозділів Державної прикордонної служби України. Долучились до благородної справи співробітники Ковельського районного управління поліції ГУНП у Волинській області, придбаний ними квадрокоптер цими днями буде доправлений на передову для наших військових. Міжнародні перевізники також спільним коштом придбали дрон для військової частини А7063.

Уже зібрали необхідні суми та найближчим часом планують поповнити армію дронів ЗСУ жителі Любомльської, Люблинецької, Луківської, Шацької, Старовижівської, Велимченської, Вишнівської територіальнх громад. Щоденно поповнюють загальну скарбницю на закупілю квадрокоптерів мешканці Велицької, Смідинської, Дубівської, Поворської, Самарівської, Головненської, Забродівської та ряду інших територіальних громад.

Участь у даному благодійному проєкті іще більше об’єднала зусилля жителів Ковельщини, спрямовані на підтримку Збройних Сил України.

Дякуємо всім, хто допомагає українським військовим звільняти нашу державу від російських загарбників!

– зазначає районне керівництво

Фото Ковельської районної військової адміністрації

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Я хотів би особисто поб ачити дрон від нашої прокуратури на нулі дайте координати———–14 оМбр. Дед

    1. Взагалі то не гарно підписуватися людиною, якої вже немає в живих

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X