Клумби біля пам’ятника Лесі Українці після концерту не стало, – директорка парку

09.10.2022 14:00
Фото ілюстративне

Якби благодійний концерт у Ковелі відомого гурту організатори провели на парковій сцені, в будівництво якої міською владою вкладено багато мільйонів гривень, а не біля пам’ятника Лесі Українці, то клумбу можна було вберегти.

Директорка комунального підприємства «Ковельські парки», депутатка Ковельської міської ради Віра Федосюк на своїй сторінці у Фейсбуці написала, що наступний день після концерту для неї – це радість і смуток одночасно.

Радість, бо забрали на зимівлю агави та бругмансії, які допомагав нам викопувати маленький хлопчик, що гуляв з бабусею поряд. Та смуток, бо після концерту клумби навколо пам’ятника Лесі Українці не стало: поламали туї, троянди, седуми, а однорічники стали в такому стані, як по них пробігло стадо баранів.

От такий і настрій у мене. Ростиш, лілеїш, плануєш наступний рік, а тут бац… і по твоїх планах, думай, де взяти кошти, щоб хоча б відновити те, що було…

– зазначила Віра Федосюк
Такою була клумба біля пам’ятника Лесі Українці влітку цього року

Фото зі сторінки Віри Федосюк у Фейсбуці

Поділитися:

Коментарі

  1. А чому ж така велика депутатка, як Віра Федосюк не звернула увагу на проведення концерту відразу, а не після концерту, згадала, що в неї там клумби…

  2. Дуже дивно коли ви самі даєте згоду на розважальні виступи дозволяєте чи навіть самі кажете де потрібно виступати, а потім робите винними інших у своєму недбальстві. Для чого будували сцену? Позносили всі лавки біля сцени?

  3. Звинувачувати у недбальстві тих хто садив квіти, може тільки худоба, яка ці квіти топтала.
    2метровий паркан потрібен біля клумби чи мінне поле, щоб її не псували клумби? Вчіться брати на себе відповідальність.

    1. Отож бо нехай ті «голови» беруть на себе відповідальність за безголовість.

  4. Шановні! Вчіться поважати інших, їхню працю. Робити правильні речі, не заважати іншим, поважати – це повинно бути правилом життя! Будьте мудрі! А хто був на концерті і топтався там – прийдіть, вибачтеся та компенсуйте знівечену клумбу! Цікаво, чи звернеться хтось, чи є совість? Українці – єднаймося! Ми переможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *