Олегу Кіндеру дорікнули за фотозону, в якій побачили партійний логотип

25.09.2020 о 12:47 · 3 хв читання

У Ковелі на цьогорічне святкування Дня Незалежності України організатори, з-поміж інших фотозон, встановили на вході до центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки конструкцію у вигляді великого червоного серця з надписом: «Ковель моя Батьківщина». Але інші фотозони в національному стилі після святкування прибрали, а цю чомусь залишили на місці.

Така несправедливість обурила депутата міської ради Сергія Кошарука, який побачив у цьому рекламу однієї з політичних партій. Він наполягав, що загальний вигляд скульптури і надпис на ній дуже схожий на логотип Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», котрий політиками використовувався в минулому. До речі, в Ковелі міську партійну організацію очолює секретар міської ради Віра Федосюк, а до цього – головуючий на сесії міський голова Олег Кіндер, з робочого кабінету якого добре видно «сердечну» фотозону.

Сергій Кошарук на 72-й сесії Ковельської міськради, яка відбулася учора, 24 вересня, звернувся до Олега Кіндера з проханням надати йому роз’яснення стосовно того, хто ж є ініціатором і за які кошти в центрі міста встановлено червоно-багряне «серце» з красномовним написом з підтекстом.

Сергій Кошарук

Я прошу вас повідомити за чиєю ініціативою, за чиї кошти встановлено вищевказану конструкцію, скільки коштів витрачено на її встановлення, якщо ви знаєте про це, і хто надавав дозвіл, якщо вам про це відомо

– оголосив Сергій Кошарук

До свого депутатського звернення він ще додав фото даного об’єкту.

Також депутат на адресу міського голови висловив глибоке обурення тим, як Олег Кіндер відреагував на бажання народних обранців озвучити свої депутатські запити і звернення.

Віра Федосюк та Олег Кіндер

Зараз всі будуть мати бажання поговорити. Як вони переживають за містян і те, що п’ять років мовчали – це десяте питання. Та, який нуль – ви що

– прокоментував Олег Кіндер

Хочу попросити вас, як голову, не обговорювати наперед те, хто, що буде говорити під час депутатських запитів і звернень. Це не личить головуючому, тому що будемо інакше проводити, ніж ви передбачали. Закликаю просто нормально вести сесію

– звернувся до мера Сергій Кошарук

А ще – почув на свою адресу зауваження у вигляді депутатського звернення щодо підтримки тих людей, які приходять на сесію, тому що там розглядаються їхні питання, а черговий будинку рад не охоче їх пропускає навіть у вестибюль, де на моніторі транслюється засідання сесії.

Потрібно дати можливість ковельчанам в певний спосіб бачити, брати участь, спостерігати за тим, як відбувається сесія. Коли їм просто перешкоджати, чи закривати двері, чи показувати якийсь відповідні рішення і не пускати їх навіть подивитися до монітору, ви самі провокуєте протистояння. Цього робити не потрібно. І, якщо в нас є «червона зона», все закрито, то я розумію, ви теж мали б сидіти в масці і відстань зберігатися, але якщо цього немає серед нас, то не труба їх закривати по ту сторону приміщення

– зауважив Сергій Кошарук

Він закликав головуючого залучати містян, які прийшли на сесію, до розгляду сесійних питань життєдіяльності міста, і подбати про наявність у них захисник масок та забезпечити дотримання відповідної дистанції між людьми.

Чи буде це почуте міським головою – стане відомо вже на другому пленарному засіданні сесії, де з-поміж інших, ще й розглядатиметься питання щодо звіту тимчасової контрольної комісії міської ради з проблем функціонування ковельських ринків. Ймовірно, в обговоренні цього документу забажають взяти участь і підприємці міста.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X