У Ковелі за рахунок культури і мистецтва підтримають підприємців

27.05.2020 о 12:10 · 2 хв читання

Міська влада планує надати компенсацію підприємцям за час вимушеної зупинки діяльності під час карантину.

Сьогодні відбулося засідання Колегії міської ради за участю її членів – керівників постійних комісій, депутатських фракцій, міського голови Олега Кіндера та секретаря міської ради Віри Федосюк, – повідомляє міськрада.

Колегія погодила питання порядку денного 67-ої сесії міської ради та внесення до нього, як невідкладних, кількох проєктів рішень. Серед них – про внесення змін до Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Ковелі та Порядку надання коштів, спрямованих на фінансування допомоги суб’єктам мікропідприємництва на компенсацію втрат за період карантину.

Пропонується підприємцям (І та ІІ групи платників єдиного податку), які вимушено не працювали, не пільги чи звільнення від оподаткування, а одноразову матеріальну допомогу з міського бюджету – компенсацію витрат, які вони понесли по сплаті єдиного податку.

Для її отримання необхідно подати певний пакет документів до 30 червня у Ковельський міськрайонний центр зайнятості. Рішення про надання коштів або відмову прийматиме відповідна комісія.

У міському бюджеті для Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Ковелі додатково передбачено 300 тисяч гривень за рахунок зменшення видатків на програму розвитку культури та мистецтва.

Колегія підтримала проєкти рішень та рекомендувала на затвердження сесії.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. Це що по 100 гривень компенсації. Не смішіть людей. Що то значить вибори через 5 місяців. Хапаються за що можуть, аби знову попасти в міську раду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X