Ковельських депутатів кличуть до сесійної зали завершити сесію

Ковельський мер Олег Кіндер підписав розпорядження про те, що в четвер, 8-го жовтня, о 14-й годині в сесійному залі адміністративного приміщення будинку рад відбудеться друге пленарне засідання 72-ої сесії міської ради.          

Нагадаємо, 24 вересня доволі бурхливою на емоції і всілякі гоструваті промови була сімдесят друга сесія, яка так і не змогла закінчитися.

Каменем спотикання став проєкт рішення щодо звіту тимчасової контрольної комісії міськради стосовно проблемних питань функціонування ковельських ринків.

У холі будинку рад зібралися підприємці, частина їх навіть змога «пробитися» до сесійної зали. Вони вимагали розгляду питання щодо роботи тимчасової контрольної комісії міськради і затвердження відповідного рішення.

Однак секретар ради Віра Федосюк зауважила, що наразі жодного рішення не може бути ухвалено через те, що в секретаріаті немає документів стосовно роботи комісії. На що голова комісії депутат Ігор Пініс категорично заперечив. Він переконував, що документи надавав і для пришвидшення процедури прийняття рішення запропонував секретаріату роздрукувати та подати на обговорення цієї сесії ради проєкт рішення по комісії з її звітом. А для цього вніс пропозицію оголосити 30-ти хвилинну перерву в роботі ради.

Проте, ні через ці 30 хвилин, ані через годину після великої перерви, яку оголосив головуючий Олег Кіндер, депутати не з’явилися в сесійній залі. У зв’язку з тим, що сесія була не повноважна, він закрив перше її засідання. Таким чином, народні обранці не розглянули питання щодо функціонування міських ринків, ряд земельних питань тощо.


Вам може бути цікаво

Ковельські депутати підготували Кіндеру сюрприз

Ковельські підприємці протестували перед міською радою

Ковельські підприємці зможуть отримати компенсацію

У Ковелі за рахунок культури і мистецтва підтримають підприємців

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.