Ковельських депутатів кличуть до сесійної зали завершити сесію

07.10.2020 11:38

Ковельський мер Олег Кіндер підписав розпорядження про те, що в четвер, 8-го жовтня, о 14-й годині в сесійному залі адміністративного приміщення будинку рад відбудеться друге пленарне засідання 72-ої сесії міської ради.          

Нагадаємо, 24 вересня доволі бурхливою на емоції і всілякі гоструваті промови була сімдесят друга сесія, яка так і не змогла закінчитися.

Каменем спотикання став проєкт рішення щодо звіту тимчасової контрольної комісії міськради стосовно проблемних питань функціонування ковельських ринків.

У холі будинку рад зібралися підприємці, частина їх навіть змога «пробитися» до сесійної зали. Вони вимагали розгляду питання щодо роботи тимчасової контрольної комісії міськради і затвердження відповідного рішення.

Однак секретар ради Віра Федосюк зауважила, що наразі жодного рішення не може бути ухвалено через те, що в секретаріаті немає документів стосовно роботи комісії. На що голова комісії депутат Ігор Пініс категорично заперечив. Він переконував, що документи надавав і для пришвидшення процедури прийняття рішення запропонував секретаріату роздрукувати та подати на обговорення цієї сесії ради проєкт рішення по комісії з її звітом. А для цього вніс пропозицію оголосити 30-ти хвилинну перерву в роботі ради.

Проте, ні через ці 30 хвилин, ані через годину після великої перерви, яку оголосив головуючий Олег Кіндер, депутати не з’явилися в сесійній залі. У зв’язку з тим, що сесія була не повноважна, він закрив перше її засідання. Таким чином, народні обранці не розглянули питання щодо функціонування міських ринків, ряд земельних питань тощо.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *