Депутати, нарешті, завершили сесію міської ради

09.10.2020 12:09

Учора, 8 жовтня, відбулось друге пленарне засідання 72-ї сесії Ковельської міської ради.

Про це повідомляється на сайті представницького органу влади міста.

Нагадаємо, що перше – проходило 24 вересня, де були прийняті зміни до бюджету, затверджено Статут комунального некомерційного господарського об’єднання «Транскордонний центр діалогу культур імені Гетьманів Ружинських» Ковельської міської ради Волинської області» та програму його утримання і розвитку.

Також депутати внесли зміни до переліку об’єктів інвестування. Йдеться про об’єднання у ньому двох об’єктів – незавершеного будівництвом восьмиповерхового багатоквартирного житлового будинку з поліклінікою і торговельно-офісними приміщеннями та приймального відділення МТМО.

До переліку додали ще одну пропозицію для інвестування – облаштування рекреаційно-відпочинкової зони на лівому березі водосховища, який передбачає спорудження об’єктів спортивного, культурного та рекреаційного характеру для проведення дозвілля всіх верств населення. Його орієнтовна вартість становить п’ять мільйонів гривень.

Своє друге пленарне засідання депутати розпочали з розгляду звіту тимчасової контрольної комісії міської ради стосовно проблемних питань функціонування ковельських ринків. Про її роботу інформував голова Ігор Пініс.

Щопрада, обранці громади, вислухавши доповідача та представника ринку, звіт не затвердили.

Так само як і звіт іншої комісії міської ради щодо перевірки правомірності встановлення тимчасової споруди малої архітектурної форми МПП «Землемір».

У ході роботи депутати дали згоду на розроблення та внесення змін до детальних планів територій. Також було розглянуто 37 питань, що стосуються регулювання земельних відносин в місті.

З метою зменшення фінансового навантаження через послуги з розподілу природного газу на споживачів теплової енергії міста Ковеля, депутати ініціюють внесення змін до Кодексу газорозподільних систем та Типового договору розподілу природного газу.

Вони підтримали відповідне звернення до Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Документ буде оприлюднено згодом.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.