Скандальний проєкт щодо будівництва вздовж набережної мають доопрацювати

31.08.2022 18:54

Двадцять п’ята сесія Ковельської міської ради 30 серпня розпочалась з хвилини мовчання. Депутати вшанували пам’ять усіх, хто віддав життя за Україну.

Обранці громади озвучили ряд запитів і звернень. Вони стосувались благоустрою громади, розчищення русла Турії, функціонування стадіону «Локомотив». На частину з них депутати отримали відповіді у «Різному», – повідомляє сьогодні міська рада.

При формуванні порядку денного було знято на доопрацювання проєкт рішення «Про затвердження змін до детального плану території розташування кварталу індивідуальної житлової забудови в районі вулиці Волі».

Публікація за темою: Депутат закликає містян прийти на сесію, аби не дозволити будівництва вздовж набережної 

У ході засідання депутати внесли зміни до бюджету громади та місцевих програм. Зокрема, соціального захисту окремих категорій мешканців Ковельської територіальної громади на 2022 рік; профілактики правопорушень і злочинів на 2022-2024 роки; розвитку місцевого самоврядування.

Секретар міської ради Оксана Багнова та міський голова Ігор Чайка

Депутати надали згоду на безоплатну передачу з балансу РЖКП №1 на баланс комунального некомерційного господарського об’єднання «Транскордонний центр діалогу культур імені гетьманів Ружинських» приміщення центру загальною площею 1485,2 квадратних метрів на вулиці Сагайдачного, 5-В.

Рішення щодо позбавлення дев’яти осіб звання «Почесний громадянин міста Ковеля» депутати не підтримали.

На сесії було розглянуто низку питань, що стосуються регулювання земельних відносин в громаді та містобудування, затверджено Правила утримання домашніх тварин у населених пунктах нашої громади, збільшено розмір статного капіталу, затверджено статут ПТМ «Ковельтепло».

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

    1. Скоро Ковель залишиться без води..невже не бачать..до ольттьсч з такими рiчками як Одер..Рейн..Невже треба так не любити свою землю..свое мiсто,щоб отак знищувати..досить подивитися на молельний будинок i кiлькicть машин що проiзджае до цього будинку..

  1. Все буде по-яшинськи. Доопрацюють – розширять трохи дорогу і приймуть…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.