У Ковелі на березі Турії висадили 10 платанів та 11 верб

13.10.2022 о 18:00 · 2 хв читання

Сьогодні, 13 жовтня, у рамках безстрокової акції «Три дерева замість одного», яку запровадив міський голова Ігор Чайка, висадили платан крупнолистий та вербу цільнолисту «Хакуро-Нішикі» на березі Турії біля стадіону «Локомотив».

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Сорти будуть гарно поєднуватись у різні пори року, адже дерева мають цікаве різнокольорове забарвлення листя. Саджанці придбали за кошти бюджету громади. Локацію вибрали не випадково. Нова зелена зона стане гарним доповненням до нещодавно збудованого стадіону.

Тиждень тому на День довкілля на цій території було наведено лад, а сьогодні тут уже росте 21 дерево. Навесні плануємо додати сюди червоних кленів. Разом робимо наше місто більш зеленим та затишним

– сказав Ігор Чайка

Зазначається, що мер міста також садив декоративні дерева разом зі своїми колегами та працівниками міського центру «Спорт для всіх».

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (18)
 1. Цікаво, а чого то не видно пініса з стасючкою? Вони ж люблять рекламуватись на таких подіях. Щось в лісі здохло чи що?

 2. Хто клоун?? – Чайка клоун! Замість того, щоб змусити комунальників працювати на благо міста, недомер знов бере в руки лопату і давай копати! Та на холєру такий всратий нам мер??? Він має рішати, доручати, контролювати, а став придурком. А ті ідіоти з Луцька нам нащо? Хіба не можуть наші комунальники робити цю роботу? Плюну їм в спину, як зустріну!

  1. Їхня ціна, напевно, в рази дорожча, ніж людина купила би в магазині.

 3. Ще за веслувальною станцією висадіть де дорогу хочете робити піар щікі всрані

 4. Вже ті фоточки з мером остогидли. Скільки можна піаритись? Краще б роботою ЖЕКу і Вересу розібрася. Там нічорта не роблять, тільки гроші деруть! Будинки і під’їзди обдерті! Все занедбане! А про Ковельтепло то й мови немає. Там є над чим працювати.

 5. Дорогі з усіх сторін. Скільки коштує година робочого часу мера і його заступників? Багато. То хіба цим високооплачуваним чиновникам немає чим зайнятися по своїх обов’язках? Забирають кусок хліба в простих робітників

  1. Непрофесіонали! Шаровщики.
   Щоб то біля одного дерева стільки товпилися.

 6. Директорів і начальників комунальних підприєств на війну !!! Хватить гроші відмивати !!!

 7. Добре. Але не це на часі. Будинки до зими треба готувати. Жек підняв тариф а підїзди і підвли не засклені. Двері не закриваються. Де можна обігрітись. Мерзнемо. Чайку не ганьте. Що Кінлер був кращий ? Але ЗИМА ЗИМА йде.

 8. Якби оті імбіцили на фото робили благе діло, то не було б такого шквалу критики. Кому всралися ті верби і платани?

 9. Молодці, гарну справу роблять! Мер показує іншим приклад, щоб інші люди також саджали дерева. Це піде на користь природі й людям. Молодець, що вміє не лише в кабінеті працювати, а й не цурається простої чоловічої роботи!

 10. Не знаю, вони всі там в міській раді вже подуріли чи через одного. Кому потрібен їх піар з деревами? На вулиці війна. На Сільмаші ні одного бомбосховища немає, куди ховатися людям в разі бомбардування ? А вони як не дороги будують, то дерева саджають.

 11. А що, у нас на Волині немає своїх дерев? Треба обов’язково екзотичні? А де сакури улюблені?)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X