Влада хоче почути думку ковельчан з приводу русла Турії

27.07.2020 о 17:02 · 2 хв читання

Розпочато процедуру громадського обговорення звіту оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Капітальний ремонт русла р. Турія в районі вул. Сагайдачного м. Ковель Волинської області».

Про це інформує Ковельська міська рада, запрошуючи ковельчан подавати свої зауваження і пропозиції. З документацією щодо даного ремонту можна ознайомитися за цим посиланням.

Нагадаємо, що у Ковелі розпочали роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації на розчищення ділянки русла річки Турія в районі стадіону «Локомотив» у квітні цього року.

З міського бюджету виділили 199 тисяч гривень на виготовлення проєктно-кошторисної документації на розчищення окремої ділянки русла річки Турія в районі стадіону «Локомотив». Відповідні зміни внесли до міської програми охорони навколишнього природного середовища в місті Ковелі на 2019-2022 роки.

Розчищення ділянки водойми зумовлене реконструкцією стадіону «Локомотив». Нині тут ведеться будівництво транскордонного центру діалогу культур у рамках реалізації міжнародного проєкту.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Ви спершу почистіть цю річку, подивіться, яка брудна кишково-паличкова вода!! Почистіть Турію, а не робите якісь дурощі. Най ріка буде чиста, як і міська рада без вас з листопада

  2. Вже Кошарук чистив… Начистив земельні ділянки… Кіндер і вся партія БЮТ 8років обіцяли… Тепер чистять,мабуть, для зупинки машин…

  3. Боюсь що з річки зроблять канаву.Прикладів багато,наприклад,ще я пам’ятаю Прип’ять,між Люткою і Краскою,була річка,тепер канава.Памятаю річку за с.Дубовою,тепер канава.Була річка Стохід за Голобами,тепер канава.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X