Влада хоче почути думку ковельчан з приводу русла Турії

27.07.2020 17:02

Розпочато процедуру громадського обговорення звіту оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Капітальний ремонт русла р. Турія в районі вул. Сагайдачного м. Ковель Волинської області».

Про це інформує Ковельська міська рада, запрошуючи ковельчан подавати свої зауваження і пропозиції. З документацією щодо даного ремонту можна ознайомитися за цим посиланням.

Нагадаємо, що у Ковелі розпочали роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації на розчищення ділянки русла річки Турія в районі стадіону «Локомотив» у квітні цього року.

З міського бюджету виділили 199 тисяч гривень на виготовлення проєктно-кошторисної документації на розчищення окремої ділянки русла річки Турія в районі стадіону «Локомотив». Відповідні зміни внесли до міської програми охорони навколишнього природного середовища в місті Ковелі на 2019-2022 роки.

Розчищення ділянки водойми зумовлене реконструкцією стадіону «Локомотив». Нині тут ведеться будівництво транскордонного центру діалогу культур у рамках реалізації міжнародного проєкту.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Ви спершу почистіть цю річку, подивіться, яка брудна кишково-паличкова вода!! Почистіть Турію, а не робите якісь дурощі. Най ріка буде чиста, як і міська рада без вас з листопада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.