Як впхнути невпихуєме: капітальний ремонт русла річки Турія – громадське обговорення!

28.07.2020 о 23:28 · 2 хв читання

Ковельська міська рада на своєму офіційному сайті розмістила оголошення стосовно обговорення звіту оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Капітальний ремонт русла р. Турія в районі вул. Сагайдачного м. Ковель Волинської області».

Сам звіт, посилання на який присутнє на сторінці, є неабияким цікавим документом! Він містить чимало цінних матеріалів-характеристик Турії. Розміри, ґрунти, рибний світ, джерела забруднення та періоди стоячої води нашої річки – допитливий читач знайде чимало інформації на 143 сторінках звіту.

Я, приміром, виявив не менш цікаві розрахункові «ляпсуси» 😉

Наприклад: об’єм виїмки ґрунту ділянки річки складає – 2711,23 МЕТРІВ КУБІЧНИХ (таблиця 2, стор.12) і рівно таке ж число – 2711,23, тільки вже ГЕКТАРІВ, складає оранка на глибину 22–25 см в межах робіт з рекультивації ділянки – посіву багаторічних трав (таблиця 3, стор.12).

При цьому, «Загальна площа земельного масиву, на якому буде реалізовуватись планована діяльність становить 1,8 га» (стор. 7, 42, 76).

Яким чином проектанти зібралися «втиснути» майже ТРИ ТИСЯЧІ ГЕКТАРІВ оранки під різнотрав’я в запроектовані під ремонт НЕПОВНІ ДВА ГЕКТАРИ площі на 223,8 метрах річкових берегів – хтозна! 🤔

Шановні друзі, читайте, вивчайте і свої зауваження та пропозиції подавайте протягом 25-денного строку громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля Управлінню екології та природних ресурсів Волинської ОДА (43027, м. Луцьк, вул. Київський майдан, 9, тел./факс (0332) 740 132, e-mail: [email protected]. Контактна особа – відділ оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки).

P.S. Зважаючи на виявлені недоліки, офіційно звернувся до «контактної особи»

© 2020, Сергій Товкач (Tovkach Serhii)

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X