У Ковелі продовжують розчищати русло Турії

07.09.2021 о 17:19 · 2 хв читання

У Ковелі триває капітальний ремонт русла Турії. Кошторис робіт – 450 тисяч гривень, з них – 300 тисяч місто отримало з обласного фонду Охорони навколишнього природного середовища, решта – виділено з бюджету територіальної громади.

Побував на об’єкті та поспілкувався з підрядниками заступник міського голови Віктор Жигаревич, – повідомляє Ковельська міська рада. 

Як він розповідає, основний об’єм робіт майже виконано. Цього року планувалось розчистити 223 метри лівого та правого берегів, північніше мосту на вулиці Сагайдачного. У межах проєкту також здійснено будівництво укріплень навколо опор шляхопроводу, які захищатимуть їх від криги та підмивань.

Зараз екскаватор розчищає русло під мостом. Завдяки цьому збільшиться пропускна спроможність річки, течія, буде менше ділянок стоячої води, що зумовить менше розмноження водоростей.

Хоча, ковельчани уже помітили, що плесо вкрилось рослинністю. Це — сальвінія. Вона з’являється під кінець літа і, зазвичай, уже до середини осені має зникнути. 

Віктор Жигаревич каже, що розчищення Турії продовжать й надалі. На розгляд чергової сесії виноситься питання щодо виділення коштів на виготовлення проєктно-кошторисної документації з розчищення річки від греблі водосховища до мосту на вулиці Сагайдачного.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X