Оголосили тендер та виділяють кошти у Ковелі на подальше розчищення Турії

15.12.2021 о 10:03 · 1 хв читання

У Ковелі планують продовжити роботи з капітального ремонту русла Турії. Розчистити річку мають від водосховища до мосту, що на вулиці Сагайдачного.

Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради вже оголосило тендер на виготовлення проєктно-кошторисної документації на об’єкт «Капітальний ремонт русла річки Турія в районі вулиці Сагайдачного в Ковелі». Пропозиції від учасників прийматимуть до 17 грудня, – повідомляють «Волинські новини».

Очікувана вартість робіт становить 300 тисяч гривень.

Відповідно до завдання на проєктування, що міститься в тендерній документації, капітальний ремонт включатиме розчистку русла річки в межах наявного русла на довжині 223,8 метра лівого та правого берегів на північ від шляхопроводу на вулиці Сагайдачного, розчистку берегів від деревно-чагарникових заростей, планування берегів та благоустрій території.

Проєкт мають розробити до 1 серпня 2022 року.

Нагадаємо, в межах Ковеля протяжність Турії – орієнтовно 14 кілометрів. Роботи з розчищення берегів річки проводили також улітку цього року.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (4)
  1. тендер виграє той, хто треба. ще в ковелі жодний тендер не пройшов по закону. Ось скоро тендер на санітарне прибирання міста. І переможцем вже визнаено КП Верес. Це сумнівна фірма, яка корупційним шляхом була введена на ринок комунальних послуг ще Товстигою. Хто мав з Вересом справу, той запамятав це на все життя. Але в білий лом бабло носять ось і стають переможцями. Не маючи при цьому одстатноьї кількості техніки і персоналу.

  2. є на те депутати. вони обрані громадою і мусять контролювати діяльність нашої влади. але вони так само думають про ье щоб щось урвати з того болота

  3. Мова звелася до того , що хтось має прийти і все зробити. Як в анекдоті: «- Мамо, риби хочете?
    -Так. -То підіть і наловіть. -Я не вмію. -То сидіть і не 3,14здіть.»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X