У Ковелі на ремонт русла Турії міська влада виділяє 258 тисяч гривень

01.10.2022 16:51
Фото ілюстративне

На останній сесії Ковельської міської ради депутати внесли зміни до бюджету територіальної громади на 2022 рік.

У зв’язку з перевиконанням спеціального фонду бюджету на понад мільйон гривень, отримані кошти спрямовуються на вирішення важливих питань.

Виділяються додаткові асигнування в сумі 258 853 гривень для забезпечення в повному обсязі виконання Програми охорони навколишнього природного середовища в місті Ковелі на 2019-2022 роки, а саме для реалізації капітального ремонту русла річки Турія – від греблі водосховища до шляхопроводу на вулиці Сагайдачного.

За сприяння депутатки Тетяни Дружинович за рахунок депутатського фонду виділяються кошти в сумі 7 000 гривень на проведення тренувальних зборів інструкторами центру національно-патріотичного виховання «Волинська Січ» для бійців територіальної оборони, добровольчих формувань та бійців ЗСУ. Дані кошти передбачаються громадській організації «Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання «Волинська Січ», керівником якого, як зазначається на сайті міської ради, з 2016 року є депутат Ковельської міськради, директор школи №2 Сергій Дружинович.

Для проведення необхідного поточного ремонту захисного укриття на вулиці Грушевського, 27 буде виділено 217 500 гривень ремонтному житлово-комунальному підприємству.

Враховуючи клопотання Луцького військового госпіталю, з бюджету міської громади виділяються 100 000 гривень у вигляді субвенції державному бюджету на фінансування придбання будівельних матеріалів та проведення відповідних робіт у відділенні променевої діагностики.

На лист-звернення військової частини А7028 з міського бюджету надійде 500 000 гривень у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на придбання необхідного майна.

Поділитися:

Коментарі

  1. Навчились, нарешті, закопувати гроші в землю. (вірнішше топити в воді). Рік назад чистили русло біля стадіону Локомотив. І що? мільйони розмили по кишенях а водорості так і ростуть. Ще й більше стало.

  2. Вгадайте з першого разу, хто буде чистити Турію та ковельський бюджет?
    (Правильна відповідь – луцькі).

  3. Якщо русло від греблі і далі по течії не почистити так, щоб глибина складала не менше 3-4метри – гроші точно будуть просто втоплені! На маю думку, найкращий результат поновлення водного балансу Турії у міських межах – будівництво нового- старого водоспад за другим залізничним мостом. Про це (Без академій) знали наші дідо та прадіди.

      1. Засип собі перцю в задницю. Водосховище знищило Турію і про це всі знають. Через совковські прожекти і Арал сохне, і Турія. Гребти на байдарках можна на озері. А на Волині озера не в дефіциті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *