У Ковелі хочуть продати 0.0765 га землі біля водосховища

26.01.2021 09:25

Учора відбулося виїзне засідання постійної депутатської комісії Ковельської міської ради з питань житлово-комунального господарства.

Депутати приїхали на прохання мешканців вулиці Зелена – в район прибережної зони водосховища. Попередньо обранці громади ознайомилися з проєктом рішення про надання згоди на викуп тут земельної ділянки, площею 765 квадратних метрів, та вислухали громадського активіста Сергія Котіка, який категорично проти продажу прибережної землі.

Як вже повідомлялося «Ковель media», ця земельна ділянка перебуває в оренді для розміщення пункту прокату човнів, відповідно до договору оренди землі від 2 березня 2016 року.

Публікація за темою: Міська влада дозволить викупити землю біля водосховища

Головна архітекторка міста Людмила Мурай, яка теж прибула сюди разом із депутатами та чиновниками мерії, поінформувала присутніх численних обурених мешканців, що даний об’єкт перебуває в приватній власності, його функції – надання послуг з прокату човнів-катамаранів, збудований – у «зеленій» зоні, відповідно до Генерального плану міста і детального плану території.

Відповідно до законодавства, все так і відповідало – це є рекреаційний об’єкт. Але, чи він використовується за призначенням, – це вже інше

– зауважила на виїзному засіданні Людмила Мурай

Ковельчани, які мешкають поряд, показали чиновникам свої численні скарги на дії власника будівлі і відповіді-відписки з мерії. Скаржилися, що тут відбуваються «постійні п’янкі та гулянки», які не дають їм спокійно жити, вимагали від нової влади нарешті навести в Ковеля порядок у відпочинковій зоні в районі водосховища і не торгувати земельними ділянками вздовж річки Турія.

А депутат Ковельської міської ради від політичної партії «Сила і честь» Ігор Пініс запропонував спільно розробити концепцію розвитку прибережної зони річки. Його активно підтримали люди, які прийшли на виїзне засідання депутатської комісії.

Я підтримую людей і бачу, що так не має бути. Для того є влада в місті, щоб наводити порядок. Я думаю, що з допомогою депутатського корпусу, самих людей порядок наведемо. Це просто питання часу

– запевнив присутніх заступник міського голови Віктор Жигаревич

Скандальний проєкт рішення щодо надання згоди ковельчанину Василю Шепшелею на викуп земельної ділянки Ковельська міська рада буде розглядати цього четверга, 28 січня, на своєму пленарному сесійному засіданні, але, відповідно до рекомендацій кількох постійних депутатських комісій, його хочуть зняти з порядку денного на доопрацювання.

Нагадаємо, автором даного проєкту рішення є багатолітній начальник відділу земельних ресурсів виконавчого комітету Вадим Логвінов.

Фото Миколи Силюка

    

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.