У мерії шукають гроші, щоб обкошувати по селах комунальні території

02.06.2021 о 15:11 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

Ряд робочих та проблемних питань, які виникають у сільській місцевості, обговорили зі старостами на нараді, яку провела секретар Ковельської міської ради Оксана Багнова за участі заступника міського голови Віктора Жигаревича, керуючого справами виконавчого комітету Івана Чуліпи та керівників структурних підрозділів.

Чимало уваги приділили темі благоустрою. Старости кажуть, що у селах є великі території біля комунальних закладів, які необхідно у літній період обкошувати. Поки у них для цього недостатньо людських ресурсів та коштів. Надалі вирішили розробити спеціальну програму та передбачити витрати на ці потреби, – повідомляє Ковельська міська рада.

Детально з порядком погодження проєктної документації при наданні земельних ділянок та інформацією щодо подальшого використання земель, що перейшли у комунальну власність територіальної громади, ознайомив начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов.

Старости отримали відповіді на питання, що стосуються будівельних вимог від головної архітекторки Людмили Мурай.

Йшлося про віддалені робочі місця ЦНАПу, які найближчим часом почнуть діяти у Ружині, Білині, Тойкуті. Начальниця Центру надання адміністративних послуг Ольга Чайка каже, що завершується робота з облаштування приміщень, встановлення оргтехніки та необхідних комп’ютерних програм. Тож мешканці цих сіл, а також прилеглих до них, зможуть швидко та в зручних умовах отримати необхідні послуги. Їх перелік буде затверджено на виконкомі.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X