Громадські слухання схвалили важливі проєкти рішень міської ради

15.06.2021 16:39

Сьогодні, 15 червня, у сесійній залі під головуванням секретаря Ковельської міської ради Оксани Багнової відбулися громадські слухання з обговорення низки регуляторних актів.

Унаслідок приєднання до міста Білинської, Зеленської, Доротищенської, Тойкутської та Ружинської сільських рад створено Ковельську територіальну громаду. Для запровадження єдиного порядку справляння та здійснення контролю за дотриманням вимог податкового законодавства щодо розрахунків та сплати податків, зборів на всій території громади підготовлено відповідні проєкти рішень міської ради, – повідомляє міськрада.

З проєктами рішень стосовно ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, туристичного збору, транспортного, єдиного податків на території Ковельської територіальної громади присутніх ознайомила начальниця фінансового управління Валентина Романчук.

Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Ковельської територіальної громади інформував начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Юрій Кондратович.

Про ставки земельного податку та основні засади Положення про порядок встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Ковельської територіальної громади розповів начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов.

Учасники громадських слухань схвалили всі розглянуті проєкти рішень та рекомендували винести їх на чергову сесію міської ради 24 червня.

Фото Ковельської міської ради

Оксана Багнова
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.