На розчищення ділянки Турії виділили третину мільйона гривень

27.09.2021 о 10:02 · 1 хв читання
Фото ілюстративне

Одне з найактуальніших питань для Ковеля, яке потребує вирішення — розчищення річки Турії.

23 вересня на сесії депутати міськради погодили зміни до Програми охорони навколишнього природного середовища в Ковельській територіальній громаді на 2019-2022 роки, – повідомляє Ковельська міська рада.

300 тисяч гривень спрямували на виготовлення проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт русла Турії: від греблі водосховища до шляхопроводу по вул. Сагайдачного». Тож водну артерію міста будуть відновлювати і надалі.

Нагадаємо, що перший крок у цьому напрямку зроблено. Завершується розчищення річки поряд зі стадіоном «Локомотив».

Кошторис робіт – 450 тисяч гривень. З них – 300 тисяч місто отримало субвенції з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, решта – виділено з бюджету територіальної громади.

223 метри русла уже розчищено. Земляні укріплення навколо опор мосту будуть понижені. Грунт використають для благоустрою лівого та правого берегів. Крім того, здійснять їх розрівнювання, у подальшому – засіють травою.

Як запевняє міська влада, всі роботи здійснюються згідно проєктної документації. Ведеться їх авторський та технічний нагляд.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. “223 метри русла уже розчищено” – там посеред річки вже росте зілля і камиші. Значить ніхто середину не углубляв. Відповідно замулення буде продовжуватись і через короткий час все буде як до “розчищення”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X