У Ковелі будівельники засипали землею русло Турії

28.08.2021 19:38
Фото: Shenja Katchanova

Під час проведення у Ковелі капітального ремонту русла річки Турія приватна фірма, яка займається цими роботами, засипала землею саме русло.

Це викликало обурення у багатьох ковельчан. На своїй фейсбук-сторінці Shenja Katchanova опублікувала фото засипаної річки біля мосту на вулиці Сагайдачного.

«Кому там ялинка потрібна?? Хазяїва

– пише вона з обуренням

Перед цим авторка запитувала у громадськості, що важливіше для Ковеля: почистити річку Турію, яка заростає, чи купити штучну 14-метрову ялинку за півмільйона гривень та новорічну ілюмінацію?

Дописувачі активно коментують фото та хід будівельних робіт. Згідно проєкту, тут повинні розчистити русло та укріпити береги.

Екскаватори потопили, ще й річку заглушили. Європейські технології…

– зазначає Андрій Ващук

Публікація за темою: У Ковелі розчищали русло Турії і втопили техніку

Вони не заглушили. Трактор з одного берега переїзджає на інший. По мосту не можна, остався один трактор от і їздить через річку туди-сюди. На нормальний земснаряд зекономили, тепер, як казав Кравчук, маєм те, що маєм. Мені здається, ми біля річки живемо і бачимо весь результат. Були хащі стало ліпше

– запевняє Галина Пантелеймонова

Поділитися:

Коментарі

  1. Який земснаряд ?виграє тендер той- хто треба , в якого навіть спецтехніки нема , неговорячи вже про роботи які вони будуть виконувати , а фірма складається з двох чоловік за адресою якої неіснує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.