У Ковелі розчищали русло Турії і втопили техніку

09.07.2021 о 10:47 · 2 хв читання

Під час роботи з очищення річки Турії, навпроти Транскордонного центру діалогу культур і стадіону «Локомотив», «пішли» у воду два екскаватори.

Тендер на капітальний ремонт русла річки Турія в районі вулиці Сагайдачного у Ковелі відбувся у жовтні 2020 року з очікуваною вартістю 610 000 гривень. Змагалися два суб’єкти господарювання. Приватне підприємство «МП Сантехмонтаж» (м. Нововолинськ) запропонувало виконати роботи за 449 980 грн, а ТОВ «Волиньбудтех» (м. Ковель) – за 450 000 грн. Отож, з різницею у 20 гривень перемогла нововолинська фірма.

Виконуючий обов’язки начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Ковельської міської ради Сергій Дудка підписав 20 жовтня договір підряду з директором ПП «МП Сантехмонтаж» Анатолієм Коптюком, а 16 грудня між ними було підписано додаткову угоду про те, що договір діє до 31 грудня 2021 року, а в частині розрахунків – до повного виконання зобов’язань за цим договором.

До речі, як зазначає сайт аналітики відкритих даних Clarity Project, управління КП та ЖКГ виконкому Ковельської міської ради підписало з ПП «МП Сантехмонтаж» 7 договорів на загальну суму 73 млн 669 тис. 417.00 грн.

Ще у лютому чиновники мерії заявляли, «як тільки дозволять погодні умови, роботи розпочнуться». І ось вони розпочалися, причому з інциденту – робітники втопили техніку. Як подібне могло статися?

Проєктом передбачалося очищення річки спеціальним екскаватором – драглайном, який має ковш, що кріпиться до стріли і закидається на не один десяток метрів. Сам же драглайн розташований на березі. Однак такої техніки тут чомусь немає.

Учора пізно ввечері можна було бачити, що у воді знаходяться два екскаватори. Роботи тривали й після 23-ої години.

Сьогодні вранці утопленим залишається ще один екскаватор.

Публікація за темою: Сергій Товкач: «Як впхнути невпихуєме: капітальний ремонт русла річки Турія – громадське обговорення!»

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Вторік потрібно було робити. Води було мало. Але тож не свої гроші. Угробили меліоративні організаціїї. Там обладнання драглайн було море.

  2. Як можна бути такими Дебілами? Там не екскаватор потрібен і не драглайн, а земснаряд. Телепні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X