Міськрада виділила майже 7 млн грн на забезпечення киснем

Сьогодні, 17 листопада, на позачерговій сесії Ковельської міської ради депутати внесли зміни до бюджету на 2020 рік.

Зокрема, збільшено доходи загального фонду за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на «Нову українську школу» у сумі майже 1 мільйон 285 тисяч гривень, повідомляє міськрада.

Місто отримало 5 мільйонів 300 тисяч гривень на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Cov-2. З них – 5 мільйонів піде на придбання кисневої станції та 300 тисяч буде спрямовано на закупівлю дохідних матеріалів для забезпечення подачею кисню ліжкового фонду Ковельського МТМО.

Публікація за темою: Скільки мільйонів гривень отримає Ковель на боротьбу з COVID-19

Крім того, з міського бюджету виділяється 1 мільйон 470 тисяч гривень на реконструкцію кисневої системи в інфекційному та неврологічному відділеннях лікарні та облаштування там додаткових 47 кисневих точок.

На функціонування новоствореного комунального некомерційного господарського об’єднання «Траскордонний центр діалогу культур імені Гетьманів Ружинських» піде 400 тисяч гривень.

Буде здійснено перерозподіл бюджетних призначень, що стосуються благоустрою міста, а також у галузях освіти, спорту, охорони здоров’я, культури, соціального захисту.

Фото Ковельської міської ради


Вам може бути цікаво

Про помилкове ставлення до коронавірусу та досвід США

Скільки мільйонів гривень отримає Ковель на боротьбу з COVID-19

Волині ще не дозволяють послабити карантин

На Ковельщині знову фальсифікують дані по коронавірусу

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.