На виконкомі зосередили увагу на роботі комунальників

14.01.2021 16:28

Сьогодні, 14 січня, у Ковелі відбулось чергове засідання міськвиконкому, на якому розглянуто майже 40 питань. З-поміж першочергових – про епідемічну, медико-біологічну ситуацію в Ковелі, спричинену коронавірусом, результати роботи із запобігання його поширенню.

Завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ «Волинський ОЛЦМ України» Людмила Маляр поінформувала, що станом на 14 січня у Ковелі зареєстровано 2041 лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19. 1902 особи одужали. Продовжують хворіти 96 людей.

Зафіксовано 43 летальні випадки. Померлі мали хронічні недуги.

Серед захворілих: діти віком 0–14 років – 66 осіб, 15–17 років – 33, медичні працівники – 191, з яких – 176 з Ковельського МТМО.

З початку навчального року і до сьогодні зареєстровано 51 лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19 серед учнів та 143 – у працівників шкіл, у ЗДО занедужали 4 вихованців та 59 працівників.

За останню добу у місті кількість інфікованих зросла на 21 особу. Показник захворюваності становить по Ковелю – 85, 1 на 100 тисяч осіб, по області – 174,8.

– повідомила Людмила Маляр

Тестування методом ПЛР за направленнями лікарів здійснюються безоплатно упродовж 6 – 24 годин. Волинський обласний лабораторний центр може проводити від 2,5 тис. до 3 тис. досліджень на добу. Тут забезпечені усім необхідним обладнанням та матеріалами.

Людмила Маляр нагадала про категорії, які підлягають безоплатному тестуванню методом ПЛР: пацієнти із підозрою захворювання на COVID-19; хворі на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип, із позагоспітальною пневмонією, тяжким гострим респіраторним синдромом; контактні особи, у котрих можуть бути прояви коронавірусної інфекції; люди, у яких ІФА тести виявили антитіла.

Медичний директор Ковельського МТМО з педіатрії Ольга Козачук зауважила, що на лікуванні в Ковельській ЦРЛ перебувають пацієнти, в яких хвороба протікає не так тяжко. Зараз в інфекційному відділенні – 19 людей та четверо- в реанімації.

Начальник міськрайонного управління Держпродспоживслужби Микола Король наголосив, що у місті здійснюється контроль за дотриманням санітарного законодавства. Фахівці постійно проводять моніторингові обстеження закладів.

Підсумовуючи, начальник відділу охорони здоров’я Лідія Жолінська зазначила, що є тісна співпраця та взаємодія між усіма службами, що допомагає у вирішенні питань. Заслухану інформацію члени виконкому взяли до відома.

Керівники комунальних підприємств доповіли про роботу у зимовий період. Акцентувалась увага на чищенні доріг й тротуарів від снігу, що особливо актуально впродовж останніх днів, функціонуванні водопровідно-каналізаційного й теплопостачального господарств. На всіх підприємствах цілодобово чергує спецтехніка і бригади спеціалістів.

Член виконкому Володимир Семенюк закликав комунальників більше зосередити зусиль на посипанні вулиць піщано-соляною сумішшю.

На засіданні затверджено план роботи виконавчого комітету на 2021 рік, прийняті рішення щодо внесення змін до бюджету міської територіальної громади на 2021 рік, з питань житлово-комунального господарства, містобудування, соціальних та захисту прав дітей.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *