Виконком обговорив ситуацію у Ковелі з коронавірусом

13.08.2020 16:09

Сьогодні, 13 серпня, засідання виконавчого комітету Ковельської міської ради вкотре розпочали з аналізу епідемічної, медико-біологічної ситуації в місті, спричиненої коронавірусом, результатів роботи із запобігання його поширенню, проблем та шляхів їх вирішення.

Про ситуацію інформували медичний директор Ковельського МТМО з педіатрії Ольга Козачук та завідувач міськрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦМ України» Людмила Маляр, повідомляє міська рада.

За останній тиждень у місті збільшилася кількість хворих на COVID-19. Спалахи хвороби зафіксовані у Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей (6 людей – директором тут є відсутня на засіданні член виконкому Олена Гануліч, – ред.) та на Ковельському хлібокомбінаті (4). Як повідомили фахівці, контактні особи знаходяться на самоізоляції. Їх та пацієнтів, які перебувають в лікарні, обстежено, проведено тестування методами ПЛР та ІФА.

У Ковелі з початку спостереження зареєстровано 348 випадків COVID-19. Одужали – 314 мешканців міста, 24 – продовжують лікування.

Про роботу підпорядкованого структурного підрозділу доповів начальник міськрайонного управління Держпродспоживслужби Микола Король. Спеціалісти продовжують перевірки ринків, закладів торгівлі, громадського харчування, перукарень, офісів щодо дотримання санітарного законодавства.

Міський голова Олег Кіндер наголосив, що такі заходи потрібно продовжувати й надалі, тримати на постійному контролі виконання протиепідемічних вимог у місцях масового перебування людей.

Олег Кіндер також дав доручення першому заступнику Михайлу Гетьману та заступнику Ігорю Прокопіву промоніторити готовність освітніх закладів до 1 вересня й функціонування в умовах карантину, рівень забезпеченості всіма необхідними засобами.

Заслухану інформацію члени виконкому взяли до відома.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.