У лікарні для хворих на коронавірус додатково встановили 26 ліжок

Епідеміологічну ситуацію в місті Ковелі, спричинену коронавірусом, та результати роботи із запобігання його розповсюдженню сьогодні, 8 жовтня, проаналізували на засіданні виконавчого комітету.

З цих питань інформували медична директорка Ковельського МТМО з педіатрії Ольга Козачук, завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ «Волинський ОЛЦМ України» Людмила Маляр, начальник міськрайонного управління Держпродспоживслужби Микола Король, начальниця відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Лідія Жолінська, – повідомляє Ковельська міська рада.

Останнім часом у місті збільшилася кількість хворих на COVID-19. За два тижні зафіксовано 94 випадки. Спалахів у колективах наразі немає.

З 5 жовтня у МТМО додатково розгорнуто 26 ліжок для пацієнтів з інфекційними недугами. Всього їх підготовлено сто. Сьогодні на стаціонарному лікуванні перебуває 37 людей, з яких 27 — ковельчани.

Особлива увага приділяється проявам ймовірного захворювання. Щоденно проводиться 200-300 тестувань методом ІФА.

Стосовно дитячих та педагогічних колективів, виявлялись поодинокі хворі.

Спеціалісти міськрайонного управління Держпродспоживслужби продовжують перевірки ринків, закладів освіти, торгівлі, громадського харчування, офісів щодо дотримання санітарного законодавства.

Міський голова Олег Кіндер наголосив, що ситуацію потрібно постійно моніторити, активізувати роботу у місцях масового перебування людей на предмет виконання протиепідемічних вимог.

Олег Кіндер також дав відповідні доручення першому заступнику Михайлу Гетьману, заступнику Ігорю Прокопіву, начальниці відділу охорони здоров’я Лідії Жолінській і закликав контролювати стан справ на підпорядкованих підприємствах, в установах, закладах.

Заслухану інформацію члени виконкому взяли до відома.


Вам може бути цікаво

Про помилкове ставлення до коронавірусу та досвід США

У Ковелі продовжили карантин до 22 червня

Чи потрібно дітям носити маски?

У Ковелі послабили карантин: які заклади запрацюють

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.