Міська влада продовжила у Ковелі карантин до 31 серпня

07.08.2020 13:42

Сьогодні, 7 серпня, під керівництвом першого заступника Ковельського міського голови Михайла Гетьмана відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС.

Про стан епідемічної, медико-біологічної ситуації в Ковелі, спричиненої коронавірусом, інформувала  завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ «Волинський ОЛЦМ України» Людмила Маляр, яка сказала, що ситуація стабілізувалася, інформує Ковельська міська рада.

Показник інцидентності у період з 30 липня по 5 серпня становить 7,32 (при нормативі 12) на 100 тисяч населення, при середньообласному – 36,2. Десять містян, хворих на COVID-19, завершують лікування амбулаторно. Людмила Сергіївна наголосила, що у Ковелі карантин послаблений, але не відмінений, тому потрібно дотримуватись його вимог.

Про роботу у межах повноважень розповів начальник міськрайонного управління Держпродспоживслужби Микола Король. Спеціалісти й надалі проводять моніторингові обстеження закладів торгівлі, громадського харчування, перукарень, офісних приміщень щодо дотримання санітарних та протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом вони побували у понад 700 закладах: у 172 виявлені порушення, складено 39 адмінпротоколів. 

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 комісія вирішила продовжити у Ковелі карантин до 31 серпня. Акцентовано, що забороняється: перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без засобів індивідуального захисту (респіраторів або масок), а на вулицях – без документів, що посвідчують особу, самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації.

Також затвердили перелік визначених Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обмежень, які діятимуть у Ковелі у випадках встановлення на території міста зеленого, жовтого, помаранчевого або червоного рівнів епідемічної небезпеки. Нині наше місто віднесено до зеленої зони. 

Військовому комісару Ковельського ОМВК Сергію Гладуну доручено відновити з 1 вересня роботу лікарської комісії при міській призовній дільниці  Ковельського ОМВК. 

Про дотримання законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки в загальноосвітніх навчальних закладах та закладах дошкільної освіти міста доповів Володимир Войтанік – начальник Ковельського МРВ УДСНС України у Волинській області. При цьому назвав проблемні моменти, які поступово усуваються. 

З протоколом засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради у розділі «Увага! Важлива інформація».

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.