Мерія проситиме обласну владу послабити в Ковелі карантин

03.11.2020 о 17:32 · 2 хв читання

У Ковелі встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У місті не функціонують дитсадки, школи переведено на дистанційну форму навчання, закриті ресторани, кафе, перукарні, торгові центри.

Представники малого бізнесу не згідні з тим, що їм необхідно призупинити свою діяльність. Вони звернулись до міської влади, аби вона дозволила працювати, з дотриманням усіх карантинних правил, повідомляє Ковельська міська рада.

Ковельчани також просять відмінити заборону стосовно відвідування дітьми закладів освіти.

Публікації за темою:

Сьогодні, 3 листопада, перший заступник міського голови Михайло Гетьман скликав місцеву комісію ТЕБ та НС.

На засіданні були присутні переможець виборів на посаду міського голови Ігор Чайка та підприємці, яких делегували колеги, котрі весь день мітингували біля міської ради.

Як поінформувала завідувачка Ковельським міськміжрайонним відділом ДУ «Волинський ОЛЦМ України» Людмила Маляр, у Ковелі епідеміологічна ситуація є складною, з кожним днем кількість захворювань на коронавірус збільшується. Зважаючи на це, послаблювати карантинні заходи у місті не можна.

Михайло Гетьман наголосив, що міська комісія ТЕБ та НС керується рішеннями Державної та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Тому учора і були прийняті відповідні обмеження.

Після обговорення вимог підприємців, міська комісія вирішила звернутися до Регіональної з пропозицією щодо послаблення санітарних та протиепідемічних заходів у Ковелі.

Ці питання рекомендували розглянути на позачерговій сесії міської ради.

З протоколом місцевої комісії ТЕБ та НС можна ознайомитися за цим посиланням.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. Посилання на постанову №641 від липня 2020 року комісія чомусь не бачить рішення Конституційного суду України від 28 серпня 2020 року де чітко написано,що обмеження прав і свобод громадян проводитьься ВИКЛЮЧНО тільки законодавчими актами Верховної Ради України. Це по-перше, По -друге, Кабінет Міністрів України орган який не існує,тобто він зареєстрований за кордоном як приватна структура.Йде пряме порушення конституційних прав.Отже підприємці,якщо ви понесете збитки,то ні до кого ви не зможете заявити свої позова. Протокольне рішення не має жодної юридичної сили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X