У Ковелі погіршується ситуація щодо захворюваності на COVID-19

На засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради слухалось питання про стан епідемічної, медико-біологічної ситуації в Ковелі, спричиненої коронавірусом COVID-19, результатів роботи із запобігання поширенню зазначеного вірусу, проблем та шляхів їх вирішення.

Завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ «Волинський ОЛЦМ України» Людмила Маляр заявила, що ситуація в місті щодо захворюваності погіршується, повідомляє міська рада.

Серед причин – люди не дотримуються протиепідемічних заходів, нехтують засобами захисту 

– сказала вона

Людмила Маляр зазначила, що у місті та на Волині зріс показник захворюваності на 100 тисяч населення і становить 473, 8 та 438, 9 відповідно.

Вона розповіла, що значно зросли потужності вірусологічної лабораторії у Луцьку. На сьогодні там за добу уже можуть проводити понад тисячу досліджень, у березні починали з 25. І тепер людям не треба тижнями чекати на результати. Зазвичай їх можна отримати наступного дня.

Серед позитивних новин і те, що збільшується кількість тих, хто одужав. У Ковелі число тих, хто хворіє, є стабільним – 300-350 осіб. Про це говорила медична директорка Ковельського МТМО з педіатрії Ольга Козачук. Вона також зазначила, що зайнято майже 60% місць у стаціонарі, але на сьогодні не вистачає потужностей кисневої станції.

Підсумовуючи, міський голова Олег Кіндер вкотре наголосив, що ковельчани суворо мають дотримуватись вимог карантину, бути відповідальнішими і подбати про власну безпеку у час пандемії.

Заслухану інформацію члени виконкому взяли до відома.

Станом на 12 листопада у Ковелі з початку спостереження лабораторно підтверджено 1343 випадки захворювання на COVID-19. 26 – завершились летально.

На сьогодні на лікуванні в Ковельській ЦРЛ перебуває 57 пацієнтів. 25 – з Ковеля, 4 – Ковельського, 5 – Турійського, 1 – Камінь-Каширського районів із підтвердженим діагнозом. З підозрою на цю недугу 22 осіб: 14 – ковельчани, 5 – з Ковельського, 2 – Турійського, 1 – Старовижівського районів.

Одужало 997 ковельчан.

Фото ілюстративне


Вам може бути цікаво

Про помилкове ставлення до коронавірусу та досвід США

У Ковелі продовжили карантин до 22 червня

Скільки мільйонів гривень отримає Ковель на боротьбу з COVID-19

На Ковельщині виявили 39 нових хворих на COVID-19

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.