У Ковельській мерії говорили про можливе посилення карантину

13.09.2021 15:32

Сьогодні, 13 вересня, відбулась оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Ковельської міської ради, комунальних підприємств громади, яку провів міський голова Ігор Чайка.

Серед іншого, йшлося про можливе посилення карантинних вимог у громаді. Як відомо, Україна зараз знаходиться у «зеленій зоні», – повідомляє міськрада.

Начальник з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Юрій Дідковський поінформував, що у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зонування може змінити. Перехід у «жовту зону» — це запровадження жорсткіших обмежень.

За словами медичного директора Ковельського МТМО з дитинства та пологової допомоги Ольги Козачук, на лікуванні в Ковельській центральній районній лікарні хворих та з підозрою на COVID-19 збільшується. Зараз в інфекційному відділенні зайнято 46 ліжок із 106.

Чимало пацієнтів амбулаторно проходять курс терапії. Втім, часто молоді люди не звертаються за допомогою і переносять коронавірус «на ногах», наражаючи на небезпеку тих, хто поруч. Тому є ймовірність, що і надалі кількість тих, хто занедужав, буде зростати. 

Щодо вакцинації, то вона йде повільними темпами. У Ковелі проведено 15 260 щеплень. Дві дози вакцини отримали менше дев’яти відсотків мешканців. 

Наразі у місті діє центр вакцинації на вулиці Театральній, 16.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.