Відомо, який процент населення Ковельської громади має щеплення

25.10.2021 о 13:44 · 2 хв читання

Сьогодні, 25 жовтня, відбулась оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та Ковельської міської ради, комунальних підприємств, яку провів міський голова Ігор Чайка.

Про ситуацію з вакцинацією від COVID-19 та роботу пунктів щеплення доповіла начальниця відділу охорони здоров’я Лідія Жолінська, – інформує Ковельська міська рада.

За її словами, загалом щеплення отримали понад 22 тисячі мешканців, що складає 30% населення Ковельської громади.

Загальний відсоток вакцинації працівників освіти становить 64,4%.

У місті уже працюють усі ліцеї та школи. У них понад 80% працівників мають щеплення. У ліцеї №11 колектив провакцинований стовідсотково.

На дистанційному навчанні перебувають 5 сільських шкіл – Білинська, Гішинська, Доротищенська, Зеленська та Тойкутська.

У закладах охорони здоров’я щеплення мають 70,7% працівників, соціальної сфери — 36,5%, культури — 20%, виконавчого комітету — 50%. 

Лідія Жолінська зауважила, що центр проведення вакцинації громадян нині діє у приміщенні стоматологічної поліклініки (вул. Незалежності, 75, кабінет №13). Пункти також розташовані у Ковелі на вулиці Театральній, 16 (поліклініка ЦРЛ, кабінет №36) та в селі Тойкут (амбулаторія).

Від сьогодні ще один пункт вакцинації працюватиме на залізничному вокзалі станції Ковель.

Записатися на щеплення можна за номером телефону: 0504681584.

Крім того, є дві мобільні бригади, які виїжджають на підприємства, в організації, коли кількість бажаючих вакцинуватись налічує 30 осіб.

Міський голова Ігор Чайка закликав усіх зробити щеплення, адже ситуація в громаді ускладнюється.

Він зазначив, що єдиний на сьогодні спосіб зупинити розповсюдження вірусу та уникнути найсуворіших обмежень – масова вакцинація.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. а коли вже жеки понуть вакцінувати? Зайшла сьогодні по довідку, а там і уяви не мають працівники про вакцинацію чи носіння масок. Може вже їх пора закрити?

  2. бо то треба наальника жеку нагнути в першу чергу. Влупити штраф так тисяч з 50 для поатку за невакцинованих працівників. тоді всі провакцинуються

  3. Виконавчий комітет 50%???? Пані Жолінська для початку провакцинуйте всіх поросят які у владного корита, і проконтролюйте чи всі отримали корм, а тоді попросимо і звичайних громадян вакцинуватись !!!

  4. Він зазначив, що єдиний на сьогодні спосіб зупинити розповсюдження вірусу та уникнути найсуворіших обмежень – масова вакцинація.
    Є ще 1 спосіб -старий як світ – карантин!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X